top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

Logo Bulut ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar her şey bulutta saklı

Logo Bulut ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor. İşlerinize istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişmenizi sağlayan Logo Bulut ERP'yi, ihtiyaçlarınıza göre kolayca ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


ERP programının bulutta olmasının avantajları nelerdir?


Logo Bulut ERP servisi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde, herhangi bir kurulum ve yatırım masrafı olmadan kullanıma alınabiliyor. Servis, ihtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilip ölçeklendirilebiliyor. Kullanıcılar, istedikleri yerden ve istedikleri zamanda sisteme erişebiliyor. Sistemin sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo tarafından karşılanıyor ve veriler her zaman güvenle korunuyor. Bulut teknolojisi sayesinde Logo Bulut ERP servisi her zaman güncel olarak kullanılabiliyor, böylece işletmeler gerekli değişikliklere ve yeniliklere anlık olarak uyum sağlıyor.


Logo Bulut ERP servisini kimler kullanabilir?


Logo Bulut ERP servisinden, operasyon süreçlerini daha etkin ve verimli şekilde yönetmek isteyen tüm işletmeler faydalanabilir. ERP sistemini bulutta kullanmanın avantajlarıyla rekabette öne geçmeyi hedefleyen her ölçekten işletme, Logo Bulut ERP servisini güvenle kullanabilir.


Logo Bulut ERP servisini kullanmaya nasıl başlayabilirim?


Logo Bulut ERP servisi için logo.cloud üzerinden kaydınızı oluşturduktan sonra tercihinize göre önce deneme sürümünü kullanabilir ve deneyiminizden memnun kalırsanız ürünü satın alabilir; dilerseniz de deneme sürümünü kullanmadan servisi doğrudan satın alarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.


Kolayca kullanmaya başlayın, istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişin.


Logo Bulut ERP servisine kolayca üye olabilir, üyeliğiniz başladığı andan itibaren anında kullanmaya başlayabilir ve servise her zaman her yerden erişebilirsiniz.


Maliyet avantajı sağlayın


Herhangi bir sistem veya kurulum yatırımı gerektirmeyen Logo Bulut ERP servisi ile sunucu ve güvenlik maliyetleriniz ortadan kalkıyor ve tüm bu hizmetler Logo tarafından karşılanıyor.


Kesintisiz güncel hizmetten faydalanın

ERP'niz bulut teknolojisi ile her zaman güncel! Bulut bilişim altyapısı ile Logo Bulut ERP sisteminiz sürekli güncel kullanılabiliyor ve vakit alan versiyon geçişlerine gerek kalmıyor. Bu sayede işletmeniz gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlıyor.


Verilerinizin güvenliğinden emin olun


Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Logo, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz çalışıyor.


İşletmenizin ihtiyaçlarına hızla yanıt verin


Logo’nun farklı ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilip ölçeklendirilebilen çeşitli paket seçenekleriyle sunduğu bulut ERP ile her paket ihtiyaca göre ek fonksiyonlarla zenginleştirilebilirken kullanıcı sayısı da ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor. Aynı zamanda Logo Bulut ERP servisi, işletmenizin performans ihtiyacına göre uyumlanabiliyor ve iş yoğunluğunuz arttığı zaman, sistem otomatik olarak performansını yükseltiyor.Özellikler

 

Etkili stok ve maliyet takibi

İşletmedeki ürün ve malzemeleri sınıflandıran, stok durumunun takibini sağlayan Logo Bulut ERP servisi ile stok kontrolü kolaylaşıyor. Ürünlerin güncel maliyet takibi de yine Logo Bulut ERP servisi üzerinden yapılarak kârlılık daima kontrol altında tutuluyor.


Satın alma ve satış sipariş süreçlerinde kolaylık

Bir işletmenin operasyonlarındaki en kritik kalemler arasında bulunan satın alma ve satış teklifleri ile sipariş süreçleri, Logo Bulut ERP servisi ile baştan sonra rahatlıkla yönetilip takip edilebiliyor. Satın alma ve satışa yönelik teklifler ve siparişler zahmetsizce oluşturularak iş yükü ve insan kaynaklı hataların önüne geçiliyor.


Anlık muhasebeleştirme

Logo Bulut ERP servisindeki tüm işlemler anlık olarak muhasebeleşiyor. Böylece muhasebe çalışanlarının manuel takibine gerek kalmadan bütün işlemler muhasebenin ilgili hesaplarında işlem görüyor.


Kapsamlı ödeme ve tahsilat yönetimi

Logo Bulut ERP servisi ile cari hesap, banka, kasa, çek/senet, kredi gibi işlemler sonucunda oluşan ödeme ve tahsilatların takibi ve yönetimi sağlanıyor. Böylece işletmenin finansal durumunda ve nakit akışında anlık takip ve analiz yapılabiliyor. Aynı zamanda döviz cinsinden işlemler de Logo Bulut ERP servisi ile hızla ve kolayca takip edilebiliyor.


İleri malzeme yönetimi ile ürün çeşitliliği yönetimi

Tüm işletmelere özel avantajlar sunan Logo Bulut ERP servisinin İleri Malzeme Yönetimi sayesinde, ürünler için çeşitli varyant kırılımları oluşturabiliyor ve farklı özellikler veya özellik grupları tanımlanabiliyor. Böylece ürün çeşitliliği kolayca yönetilebiliyor. İleri Malzeme Yönetimi ile ürün çeşitliliği yönetiminin yanı sıra sayım işlemleri sonucu fiili ve gerçek stokların karşılaştırılması ve maliyet dağıtımının da zahmetsizce yapılması mümkün oluyor.


Hızlı üretim fonksiyonu

İşletmelerde yapılan hızlı üretim sayesinde üretim süreçlerinin takibi kolaylaşıyor. Logo Bulut ERP servisi, mamul ve malzeme satırlarına ait malzeme fişlerinin otomatik oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca demontaj işlemleri için de özel fişler oluşturmayı mümkün kılıyor.


Sabit kıymetlerin verimli yönetimi

Logo Bulut ERP servisi şirket operasyonlarındaki gelir-gider dengesini takip etmenin yanı sıra sabit kıymetlerin verimli yönetimini de sağlıyor. Taşınır/taşınmaz malları özelliklerine göre ayrı kategorilerde tanımlayan ve gruplayan bu özellik, sabit kıymetlerin işletmeye girişinden çıkışına kadar tüm hareketlerini takip ediyor ve amortisman değerleme işlemlerini yapabiliyor.


Bütçelerde etkin yönetim ve analiz yeteneği

Logo Bulut ERP servisi ile her yeni bütçe dönemi için sınırsız sayıda bütçe oluşturulabiliyor. Belirlenen bütçe, yıl içinde yaşanan değişikliklere göre kolayca ve hızla revize edilebiliyor. Bütçe dönemi sonunda planlanan bütçe ile gerçekleşen bütçenin karşılaştırması kolayca sağlanabiliyor.


İleri seviyede finans işlemleri

Logo Bulut ERP servisi, işletmelerin operasyonel muhasebe işlemlerinin yanı sıra fon, hisse senedi, vadeli gelir gibi yatırım araçlarının ve faktöring, leasing ve tahvil işlemlerinin yönetimini de sağlayarak ileri seviyede finansal hizmet sunuyor.


Dış ticaret işlemlerinin takibi

İthalat ve ihracat yapan işletmeler, bu kapsamdaki kredilerin, sevk ve masraf işlemlerinin, malzeme hareketlerinin ve alış-satış işlemlerinin takibini Logo Bulut ERP üzerinden yapabiliyor.


e-Dönüşüm süreçlerine tam uyum

e-Dönüşüm kapsamındaki tüm uygulamalar Logo Bulut ERP servisi ile entegre şekilde çalışabiliyor. e-Fatura'dan e-Defter'e kadar bütün elektronik uygulamalar Logo Bulut ERP'ye isteğe bağlı olarak eklenebiliyor.