top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

Logo Bulut Doküman Yönetimi

İşletmenizdeki tüm dokümanları dijital ortamda ve bulut üzerinde saklayarak merkezî bir dokümantasyon yapısı kurun.


Logo Bulut Doküman Yönetimi, kurulum ve ek maliyet gerektirmeyen yapısı, doküman arama ve paylaşma fonksiyonları, verileri Türkiye'deki bulut üzerinde güvenle saklama gibi özellikleri sayesinde doküman yönetimini güvenle kolaylaştırıp hızlandırıyor.Kurumunuzdaki tüm dokümanları buluta taşıyın, Doküman Yönetimi sayesinde güvenle kullanın ve saklayın!


Kurumların iç ve dış paydaşlarla iletişiminde oluşan dokümanların hacmi her geçen gün artarken, bu dokümanları kağıt üzerinde saklamak maliyetli, cihazlarda tutmak ise güvenlik açısından riskli oluyor. Doküman Yönetimi Servisi, bütün bu dokümanların bulut üzerinde Logo güvencesiyle saklanmasını ve yönetilmesini sağlıyor. Ek bir yatırıma gerek kalmadan kolayca kurulan sistem, doküman yönetiminde verimlilik ve güvenlik artışı sağlarken çalışanların iş yükünü de azaltıyor.Dokümanlarınızı bulut üzerinde saklayarak verimlilik ve güvenlik artışı sağlayın.


İş süreçlerinde iç ve dış paydaşlarla etkileşim arttıkça doküman paylaşımı da artıyor ve bu da her ölçekten işletme için ciddi bir yük hâline gelmeye başlıyor. Dokümanların kağıt üzerinde saklanması, kurum cihazları ya da sunucuları üzerinde tutulması, geriye dönük doküman taraması gibi işlemler kurumlara gerek maliyet gerekse iş yükü anlamında yansıyor. Bulut-tabanlı Doküman Yönetimi Servisi, kurulum ve ek maliyet gerektirmeyen yapısı, doküman arama ve paylaşma fonksiyonları, bulutta güvenli saklama koşulları gibi özellikleri sayesinde bu süreci güvenle kolaylaştırıp hızlandırıyor. Tüm verileriniz Türkiye’deki bulut ortamında saklanıyor; böylece içiniz rahat, işiniz daha kolay oluyor.Logo Doküman Yönetimi ile içiniz rahat, işiniz daha kolay oluyor.Doküman Yönetimi size neler kazandırır?


Tüm dokümanları dijital ortamda saklama ve yönetme imkanı
Kurum içinde ve dışında hızlı doküman paylaşımı
Bulut üzerinde kolay konfigürasyon, anında kullanım
Doküman arama süresinin kısalmasıyla daha fazla verimlilik
Yazılım ve donanım maliyetlerinden tasarruf
İhtiyaca göre özelleştirilebilen esnek yapı
Her cihazdan, her an online erişim
Yetkilendirme sayesinde yüksek seviyede veri güvenliği
e-Posta entegrasyonu
Artan depolama ihtiyaçları karşısında kurum altyapısına uyum
Logo uzmanlığıyla etkin veri güvenliği
İş sürekliliğine yönelik tehditlere karşı doküman güvenliği
Kağıt ve alan tasarrufu
Pratik, hızlı ve kolay kullanım


Logo doküman yönetimi pratik, hızlı ve kolay kullanım
Logo doküman yönetimi pratik, hızlı ve kolay kullanım


Tüm dokümanlar bulut konforu ve güvenliğiyle elinizin altında


Sözleşmeler, teklifler, sunumlar, yazışmalar, makbuzlar ve daha pek çok doküman her ölçekten kurum için hem gereklilik hem de iş yükü anlamına geliyor. Logo’nun bu iş yükünü azaltmak üzere geliştirdiği Doküman Yönetimi Servisi, tamamen bulut üzerinde çalıştığı için kurumun teknolojik altyapısı üzerinde herhangi bir yük oluşturmuyor. Tüm dokümanlar Türkiye merkezli bulutta güvenle saklanıp kullanılabiliyor. Doküman arama, kontrol, doküman çağırma ya da düzenleme gibi işlemlerin kolayca yapılabilmesi sayesinde iş yükü azalıyor. Kurulum gerektirmeyen yapısıyla Doküman Yönetimi Servisi, sayı sınırlaması olmaksızın, sabit ve mobil cihazlar üzerinden kullanım imkanıyla kurumların hizmetine sunuluyor.Bulutta saklayın, sabit ya da mobil cihazlarda dilediğiniz yerde ve zamanda kullanın!                                                   


Her an, her yerden erişim

Bulut çözümleri işletmelere pek çok süreci hızla yönetme imkanı sunmanın yanı sıra, her an ve her yerden veriye erişim fırsatı da veriyor. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar, tabletler ya da akıllı telefonlar üzerinden kullanılabilen Doküman Yönetimi Servisi de sunduğu online erişim sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız işlem yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca mobil cihazlar üzerinden buluta veri yükleme imkanı da sunuluyor.


İş sürekliliğini tüm tehditlere karşı korumak için en güvenli ortam

Dokümanların şirket sunucularında tutulması, kurumsal veri güvenliği uygulamaları ne kadar gelişmiş olursa olsun siber saldırı ihtimalini de beraberinde getiriyor. Ayrıca doğal afetler ya da insan kaynaklı hatalardan kaynaklanan aksaklıklar da doküman güvenliği, dolayısıyla da iş sürekliliği açısından bir tehdit unsuru olabiliyor. Doküman Yönetimi Servisi, dokümanların bulut üzerinde tutulması sayesinde tüm tehditlere karşı ekstra koruma sağlıyor.Doküman Yönetimi Servisi, dokümanların bulut üzerinde tutulması

Doküman aramak artık çok kolay

Kurumlarda yıllar içinde birikmiş çok sayıda doküman arasından belirli bir tanesini bulmak en çok zaman alan işlemlerden biri. Doküman Yönetimi Servisi’nin gelişmiş arama ve tam metin arama fonksiyonu, doküman arşiviniz ne kadar geniş olursa olsun aradıklarınızı hızla ve kolayca bulmanızı sağlıyor, iş yükünüzü azaltıyor.


Yetki bazlı çalışma alanlarıyla ekstra güvenlik

Kullanıcılara yetki tanımlamaları yapılabilmesini sağlayan Logo Doküman Yönetimi Servisi sayesinde kurum dokümanları sadece yetkili kullanıcılar tarafından eklenebiliyor, görüntülenebiliyor veya düzenlenebiliyor. Üstelik doküman üzerindeki tüm hareketler kapsamlı denetim raporlarıyla her an takip edilebiliyor.Başlangıç yatırımı yapmadan doğrudan kullanım

Logo portföyünde önemli bir konuma sahip bulunan bulut-tabanlı çözümler, özellikle kurulum maliyetlerini ortadan kaldırarak işletmelere önemli bir avantaj kazandırıyor. Sunucu gibi ek donanımlara ya da işletmedeki bilgisayarlara ayrı ayrı yazılımlar kurmaya gerek bırakmayan Doküman Yönetimi Servisi hemen kullanıma alınabiliyor, bulut üzerinde çalıştığı için donanım bakım maliyetleri de söz konusu olmuyor.


Akıllı Klasörler ile anlık doküman gruplama

Dokümanları dilediğiniz şekilde sınıflandırmanızı sağlayan Doküman Yönetimi Servisi, farklı noktalarda bulunan dokümanları meta veri alanlarına göre anlık olarak gruplandırma imkanı sunuyor. Böylece, belirli dokümanlar üzerinde çalışmak için geçici bir sınıflama yapılabiliyor, istendiği anda da tekrar klasör yapısına geçiş yapılabiliyor.


Dokümanların etkili yönetimiyle kurumsal hafızaya katkı

Doküman Yönetimi Servisi, dokümanların saklanmasının ötesinde farklı versiyonlarla birlikte yönetilebilmesini de sağlıyor. Meta veri yönetimi de sunan bu çözüm, kurumsal bilgileri daha da detaylandırıp kolay bulunabilir hale getiriyor. Bu sayede tüm dokümanlardaki bilgiler gerçek anlamda kurumsal hafızaya dönüşüyor.dokümanlardaki bilgiler gerçek anlamda kurumsal hafızaya dönüşüyor.

25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page