top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

İşletmenizi korumak için küresel bir teknoloji liderine güvenin

Güncelleme tarihi: 12 Eki 2023

ESET PROTECT Platform, dünyanın en çetin siber tehdit önleme, tespit ve müdahale çözümüdür. Onlarca yıllık deneyime dayalı üstün uzmanlık ve hizmetlerle birleştiğinde, işletmelere kapsamlı siber güvenlik sunar.


Eset Kurumsal Antivirüs


Tam kapsamlı önleme edinin


ESET, 30 yılı aşkın bir süredir Avrupa'da üretilen dünya standartlarında siber güvenliği mükemmelleştirerek kullanıcılarının siber suçlarla mücadeleyi kazanmalarına yardımcı oluyor.


Tam siber güvenlik teknolojisine geçmeye karar verirseniz, ESET'in çözümü, kötü amaçlı kodları tespit etmek ve durdurmak için çok sayıda tanılama sisteminin yanı sıra kuruluşunuzun ortamınıza göre uyarlanmış bir kötü amaçlı yazılımdan koruma stratejisi geliştirmesine ve uygulamasına yardımcı olacak yönetilen hizmetler sunar.


Fidye yazılımına elveda deyin


ESET'in Fidye Yazılımı Kalkanı, dosyaları fidye yazılımı/dosya kodlayıcıları için ortak olan şekillerde değiştirmeye çalışan uygulamaların ve işlemlerin davranışını izleyen davranış tabanlı bir tespit tekniğidir.


ESET'in kurumsal çözümleri, yalnızca fidye yazılımlarını önlemek için değil, aynı zamanda bir kuruluş içinde görünüp görünmediğini tespit etmek için birden fazla savunma katmanı sağlar.


ESET'in sıfır güven yaklaşımının faydaları

ESET güvenlik çözümleri, bilinmeyen koda "asla güvenme, her zaman doğrula" yaklaşımını kullanır ve kuruluşunuza aşağıdakileri sunarak aynısını yapmasına olanak tanır: İzlenmesi ve korunması gereken cihazları ve kaynakları belirlemenize olanak tanıyan tüm kaynaklarınız ve erişim noktalarınız için görünürlük; en etkili dijital güvenlik duruşunu korumanıza yardımcı olan ayrıntılı kurallar; ve kuralların doğru uygulanmasını ve hızlı adaptasyonu sağlamak için süreçlerin otomasyonu.Her ölçekteki işletme için kapsamlı güvenlik çözümüUç nokta koruması
Dosya sunucusu güvenliği
Tam disk şifreleme
Genişletilmiş tehdit savunması
Genişletilmiş tespit & müdahale (XDR)

 

Uzmanlık


ESET'in dünya çapında faaliyet gösteren ünlü araştırmacı ekipleri tarafından desteklenen dünyanın en iyi profesyonel desteği, IT güvenlik ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı çözmek için 7/24/365 çalışır.


Daha hızlı müdahale


Baskı altında olduğunuzda standart ürün desteği bazen yeterli olmaz. "Talep kuyruğundaki" yerinizi garantili bir yanıt süresiyle değiştirin.


Yönetilebilir karmaşıklık


Kuruluşunuzun tamamını korumak için ihtiyaç duyduğunuz çözümlerin çok karmaşık olabileceğini biliyorsunuz. ESET uzmanları ulaşılabilir olduğunda, sorunları çözmek yönetilebilir bir görev haline gelir.


İş sürekliliği


ESET ürünleri sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır ve kapsamlı belgelerle birlikte gelir. Yine de ESET uzmanlığına ulaşabilir olmak, hayati işlemlerde herhangi bir kesinti veya boşluk riskini azaltır.


Ayrılmış kaynaklar


Yetenekli IT personelinizin tüm zamanı temel iş görevlerine adanmışsa, MDR çözümlerimizle güvenliğinizi yönetmenize yardımcı olması için ESET'i arayabilirsiniz.


Azaltılmış risk


Karmaşık güvenlik riskleri ve bunları çözmek için harcanan zaman ve kaynaklar, bir kuruluşun hayatta kalmasını tehdit edebilir. ESET'in garantili IT güvenlik desteğiyle işlemleriniz korunur. 

ESET, işletmeniz için doğru güvenliktir


ESET, bilim odaklı, küresel bir dijital güvenlik lideridir. AB merkezlidir, 195 ülkede mevcuttur ve 30 yıllık süreklilik, yenilik ve büyüme geçmişine sahiptir. Sektör lideri Ar-Ge'si sayesinde ESET, güçlü tespit ve müdahale ile desteklenen çok katmanlı tehdit önleme sunar. Bu da kullanıcılarını gelişmeye teşvik eden dengeli bir yaklaşımdır.


 

EMA Grup Bilişim ESET Yetkili Satıcısıdır.

25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page