top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

Logo e-Fatura Mobil Uygulama her zaman yanınızda!

eLogo Mobil uygulaması ile e-Belgelerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden oluşturabilir, düzenleyebilir ve anında alıcısına gönderebilirsiniz. e-Belgelerinizi PDF olarak indirebilirsiniz.


e-Belge Düzenleme

e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturup alıcısına gönderebilirsiniz.


PDF Olarak İndirme

Listeleme ekranlarından belge bilgilerine ulaşabilir, faturalarınızı PDF olarak paylaşıp indirebilirsiniz.


İade Faturası Oluşturma

Gelen faturalarınıza yanıt verip dilerseniz kolayca iade faturası oluşturabilirsiniz.


Fatura İptal Etme

Listeleme ekranlarından faturalarınızın detaylarına hızlıca ulaşabilir ve faturalarınızı kolayca iptal edebilirsiniz.


Kolay Kullanım

eLogo Mobil’in kolay ara yüzü sayesinde kontör harcamalarınızı grafik üzerinden takip edebilir faturalarınızın süreçlerini kontrol edebilirsiniz.


Anasayfa

Anasayfada bulunan grafiklerle Başarılı ve Hatalı e-Faturalarınızın sayısını hızlıca inceleyebilir, Kabul Edilen, Red Edilen veya Cevap Verilmemiş e-Faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.


e-Arşiv sekmesi üzerinden Başarılı ve Hatalı e-Arşiv Faturalarınızın sayısını hızlıca inceleyebilir, İptal edilen veya İtiraz Edilen e-Arşiv Faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.


Bu belge sayılarının üstüne tıklayarak ilgili belgeleri hızlıca inceleyebilir, son bir yıla ilişkin kontör harcamalarınızı ay bazında görüntüleyebilirsiniz.


Sol Menü’den tüm bu ekranlara hızlıca ulaşabilir, firmanızın kalan kontörlerini görüntüleyebilir ya da yetkili olduğunuz diğer firmaları “Firma Değiştir” butonu ile görüntüleyebilirsiniz.Fatura Oluşturma

Uygulama üzerinden e-Fatura ve e-Arşiv Faturalarınızı oluşturabilir, “Kayıtlı Alıcı Ünvan veya VKN/TCKN Ara” fonksiyonu ile daha önce Adres Defterine kaydettiğiniz alıcı bilgilerini tekrar girmeye ihtiyaç duymadan otomatik olarak doldurabilirsiniz.


Alıcı tipinize göre e-Fatura ya da e-Arşiv Fatura seçimi sistem üzerinden otomatik atanacak olup alıcınızın e-Fatura ya da e-Arşiv Fatura mükellefi olup olmadığını ayrıca kontrol etmenize gerek kalmadan faturalarınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.


Fatura oluştururken kayıtlı tasarımlarınız arasından dilediğiniz tasarımı seçebilir ve “Kayıtlı Mal Hizmet Ara” fonksiyonu ile daha önce Malzeme Kartına kaydettiğiniz mal/hizmet bilgilerini tekrar girmeye ihtiyaç duymadan hızlıca getirebilirsiniz.


Faturanızı oluşturduktan sonra “Ön İzleme” butonu yardımıyla e-Fatura/e-Arşiv Faturalarınızı inceleyebilir ve örnek çıktısını görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz bu ekran üzerinden faturalarınıza “Not” ekleyebilirsiniz.e-Arşiv Fatura

e-Arşiv Faturaları ekranından listelenen kayıtlarınızı çeşitli bilgilere göre sıralayabilir, listeleyebilirsiniz. İlgili kayıtın üstüne tıklayarak detaylara ulaşabilir, “Fatura Numarası” alanının yanındaki butondan ilgili e-Arşiv Faturanızın numarasını kopyalayabilirsiniz.


Üç noktada bulunan “Hatalı Faturayı Değiştir Gönder” butonu ile herhangi bir sebepten hata almış e-Arşiv Faturalarınızı düzenleyip gönderebilir, “Kopyala” butonu ile aynı e-Arşiv Faturanızı tekrar oluşturabilir ve “İptal Et” butonu ile ilgili e-Arşiv Faturanızı kolayca iptal edebilirsiniz.


PDF butonu yardımıyla gönderdiğiniz e-Arşiv Faturaların PDF’ini görüntüleyip, indirebilirsiniz. Dilerseniz Paylaş butonu yardımıyla telefonunuzda bulunan uygulamalarda e-Arşiv Faturanızın PDF’ini paylaşabilirsiniz.


e-Fatura

Giden e-Fatura ve Gelen e-Fatura ekranlarında listelenen kayıtlarınızı çeşitli bilgilere göre sıralayabilir, listeleyebilirsiniz. İlgili kayıtın üstüne tıklayarak detaylara ulaşabilir, “Fatura Numarası” alanının yanındaki butondan ilgili e-Faturanızın numarasını kopyalayabilirsiniz.


Giden e-Fatura ekranındaki üç noktada bulunan “Hatalı Faturayı Değiştir Gönder” butonu ile herhangi bir sebepten hata almış e-Faturanızı düzenleyip gönderebilir, “Kopyala” butonu ile aynı e-Faturanızı tekrar oluşturabilir ve “Alıcıya Yeniden Gönder” butonu ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından çeşitli sebeplerle Hata Durum Kodu almış e-Faturalarınızı tekrar gönderebilirsiniz.


Gelen e-Fatura ekranındaki üç noktada bulunan “Belgeyi İade Et” butonu ile kolayca İade faturası oluşturabilir, “Yanıt Gönder” butonu ile hızlıca Kabul ya da Red uygulama yanıtını oluşturup gönderebilirsiniz.


Giden e-Fatura ve Gelen e-Fatura ekranlarında bulunan PDF butonu yardımıyla e-Faturaların PDF’ini görüntüleyip, indirebilirsiniz. Dilerseniz Paylaş butonu yardımıyla telefonunuzda bulunan uygulamalarda e-Faturanızın PDF’ini paylaşabilirsiniz.Mobil telefonunuza hemen indirin


72 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page