top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

eLogo e-Tahsilat ödemelerin zamanında alınmasını sağlar

Güncelleme tarihi: 28 Eyl 2023

eLogo e-Tahsilat ödemelerin zamanında alınmasını sağlayarak tahsilat süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanır, nakit akışını iyileştirir.


eLogo e-Tahsilat ürünü ile dijital ortamda sanal POS üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Üstelik gönderilen e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Mutabakat gibi uygulamalara ödeme linki butonu ekleyerek dijital ortamda kart ile ödeme alabilirsiniz.


e-Tahsilat Nedir?


Müşterilerinizden, bayilerinizden ve bayilerinizin alt bayilerinden online ortamda kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil etmenizi sağlayan bir platformdur.


eLogo e-Tahsilatı kimler kullanabilir?


Tahsilatlarını dijital ortamda kendilerine özel hazırlanan ekranlar aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isteyen bütün firmalar ve şirketler eLogo e-Tahsilatı kullanabilir.


Tahsilat süreçlerini daha kurumsal ve profesyonelce yönetmek isteyen tüm firmalar eLogo e-Tahsilat kullanabilirler. Aynı zamanda fatura işlemlerinizi e Fatura ile kolaylıkla yapabilirsiniz.


eLogo e-Tahsilat’ın özellikleri nelerdir?


 • Ücretsiz kurulum

 • Avantajlı yıllık ödeme veya aylık ödeme seçenekleri

 • PCI DSS Level 1 sertifikalı altyapı ile güvenli tahsilat

 • Tüm banka ve ödeme kuruluşu sanal posları ile kullanıma hazır

 • Kredi kartı ile tek çekim, taksitli, 3D Secure güvenli ödeme

 • Güvenli kart saklama, tek tıkla ödeme ve düzenli ödeme

 • E-mail ve SMS ile link göndererek tahsilat

 • Bayilerin alt bayilerden tahsilat imkanı

 • Mobil cihazlara uyumluluk

 • Gelişmiş iş ortağı paneli ile tek noktadan tüm ödemeleri izleme ve yönetme

 • Gelişmiş filtreleme ve raporlama sistemi

 • Sektöre ve firma özel ihtiyaçlarına göre anında konfigüre edilebilir esnek özellikler

 • Özelleştirilebilir ödeme sayfası özellikleri:

 • Entegre Alternatif Ödeme Seçenekleri (BKM Express, Garanti Pay, vb.)

 • IVR’a Entegrasyon ve Özel Müşteri Temsilcisi Ekranları

 • Müşteri ve Borç Bilgilerini Manuel/Toplu/Entegrasyonla Yükleyebilme

 • Ödeme Sonuçları Müşteri, Firma ve Sistemsel Bildirimler


eLogo e-Tahsilat, pratik altyapısı sayesinde alternatif bir ödeme yöntemi sunarak, müşterilerden ve bayilerden ödemelerin zamanında alınmasını sağlar. Kolay kullanımı sayesinde tahsilat süreçlerini kolaylaştırır ve yüksek tahsilat imkanı sunar.


Avantajlı ve Yüksek Tahsilat

Bayilerinizin, iş ortaklarınızın ödemeleri için size özel bir tahsilat sayfası oluşturarak, müşterilerinizin borçlarını anında ödemelerini sağlayın. Ödemelerinizi zamanında alın, hatta taksitli ödeme seçeneğiyle tahsilat tutarlarınızı arttırın. Ödeme talep ederken kredi kartı ve banka kartı ile alternatif yöntemler sunarak tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.


Kolay Kullanım

eLogo e-Tahsilat’ın pratik tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-Fatura, e-Arşiv faturaları ve mutabakat mektupları üzerinden müşterilerinizin anında kredi kartı ile ödeme yapmalarını sağlayın. Üstelik müşterileriniz dilerlerse kart bilgilerini bir sonraki ödemelerini kolaylaştırmak için eLogo e-Tahsilat altyapısına kayıt edebilirler.


Güvenli

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısı ile kullanıcılarınızın güvenle ödeme işlemini tamamlamasını sağlayın.


Zaman Tasarrufu

Tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayın. Tahsilat süreçlerinizi daha kurumsal ve profesyonelce yönetin.


eLogo e-Tahsilat ile dijital ortamda tahsilatlarınızı hızlandırın.

Nakde sıkışan müşterilerinize ve bayilerinize kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapma imkanı sunarak tahsilatlarınızı hızlandırın, alternatif ödeme yöntemleriyle memnuniyeti arttırın.

 

Sıkça sorulan sorular


eLogo e-Tahsilat nedir?

Müşterilerinizden, bayilerinizden ve bayilerinizin alt bayilerinden online ortamda kredi kartı veya banka kartı ile alacaklarınızı tahsil etmenizi sağlayan bir platformdur.

eLogo e-Tahsilatı kimler kullanabilir?

Tahsilatlarını dijital ortamda kendilerine özel hazırlanan ekranlar aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek isteyen bütün firmalar ve şirketler eLogo e-Tahsilatı kullanabilir.

eLogo e-Tahsilat’ın özellikleri nelerdir?

Ücretsiz kurulum

Avantajlı yıllık ödeme veya aylık ödeme seçenekleri

PCI DSS Level 1 sertifikalı altyapı ile güvenli tahsilat

Tüm banka ve ödeme kuruluşu sanal posları ile kullanıma hazır

Kredi kartı ile tek çekim, taksitli, 3D Secure güvenli ödeme

Güvenli kart saklama, tek tıkla ödeme ve düzenli ödeme

E-mail ve SMS ile link göndererek tahsilat

Bayilerin alt bayilerden tahsilat imkanı

Mobil cihazlara uyumluluk

Gelişmiş iş ortağı paneli ile tek noktadan tüm ödemeleri izleme ve yönetme

Gelişmiş filtreleme ve raporlama sistemi

Sektöre ve firma özel ihtiyaçlarına göre anında konfigüre edilebilir esnek özellikler

Özelleştirilebilir ödeme sayfası özellikleri:

Entegre Alternatif Ödeme Seçenekleri (BKM Express, Garanti Pay, vb.)

IVR’a Entegrasyon ve Özel Müşteri Temsilcisi Ekranları

Müşteri ve Borç Bilgilerini Manuel/Toplu/Entegrasyonla Yükleyebilme

Ödeme Sonuçları Müşteri, Firma ve Sistemsel Bildirimler

eLogo e-Tahsilat kullanmaya nasıl başlarım?

eLogo e-Tahsilatı hızlıca kullanmaya başlamak için sağ tarafta bulunan "Logo'ya Sorun" butonu ile bizimle iletişime geçmeniz veya yetkili bir iş ortağımıza başvurmanız yeterlidir.

eLogo e-Tahsilat’ın ücretlendirme modeli nedir?

Aylık ve yıllık olmak üzere 2 farklı paket yapısına sahiptir. Size uygun olan eLogo e-Tahsilat paketlerden birini seçin, avantajlı fiyatlar üzerinden tahsilat süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Sanal posum yok, eLogo e-Tahsilat kullanabilir miyim?

eLogo, Wirecard anlaşması kapsamında size özel avantajlı oranlar ile sanal pos sahibi olabilirsiniz. eLogo e-Tahsilat hali hazır altyapısında Wirecard sanal pos yapısı ile tam entegre çalışmaktadır.

Sanal posum var, entegrasyon için yazılım bilgisi gerekiyor mu?

eLogo e-Tahsilata sanal posunuzu bağlamak için hiçbir yazılım bilgisine ihtiyacınız yok. Sanal pos entegrasyonunuz alanında uzman eLogo destek ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylece hızlı ve kolay şekilde eLogo e-Tahsilata entegre olabilir ve hemen ödemelerinizi tahsil etmeye başlayabilirsiniz.

eLogo e-Tahsilat hangi kartları destekliyor?

Yurtiçi tüm bankaların kredi kartı ve bankamatik kartları ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Gönderdiğim e-Fatura, e-Mutabakat üzerinden eLogo e-Tahsilat ile ödeme alabilir miyim?

eLogo e-Tahsilat’ın gelişmiş tahsilat altyapısı sayesinde, gönderdiğiniz e-fatura, e-arşiv fatura ve e-mutabakatlara ödeme linki, butonu ekleyerek kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

eLogo e-Tahsilat güvenli mi?

VISA tarafından onaylı, kredi kartı veri ve işlem güvenliğinde dünyanın en yüksek standardı olan PCI DSS Level 1ile uyumlu altyapısına sahiptir.

 

- eLogo e-Tahsilat


Firmaların, mail order ya da seyyar POS gibi elle yapılan kredi kartı tahsilatları yerine dijital ortamda eLogo e- Tahsilat ekranları aracılığıyla sanal POS kullanarak kredi kartı ile tahsilat yapabilmesini sağlamakta olan ödeme sistemidir. Bu sistem sayesinde 7/24 istenildiği zaman ve el değmeden elektronik ortamda kredi kartı tahsilatı yapılmaktadır. Tahsilat işleminin başlatılabilmesi için e-mail, SMS, Whatsapp kanalları kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra, eLogo e-Tahsilat için o firmaya sağlanan tahsilat linkini firmalar dilerlerse kendi web sitelerinde yayınlayabilmekte ya da kendi toplu link gönderimleri ve benzeri işlemlerinde de kullanabilmektedir. Yapılan ödemeler, firmanın bankalardan aldığı kendi sanal POS hesaplarından, kendi anlaşmalarındaki komisyon ve vadelerde tahsil edilebilmektedir.93 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page