top of page

Saha satış operasyonlarında maksimum verimlilik, kontrollü yönetim

LOGO
Mobil  Sales

Genel

Bakış

Satış ekiplerinin sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan Logo Mobile Sales saha satış yönetimi çözümü, satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerinin de en iyi şekilde karşılanmasını mümkün kılıyor.

Satış Hedefine Katkı

Logo Mobile Sales, artan müşteri taleplerine hızlı ve en doğru içerikle geri dönüş sağlama konusunda satış ekiplerinin en büyük yardımcısı oluyor. Mobil kullanım sayesinde verimliliği artıran ve satış süreçlerini hızlandıran Logo Mobile Sales, satış hedeflerine ulaşmada önemli rol oynuyor.  

Logo Mobil Sales Saha Satış Yönetimi
Mobil Saha Satış Yönetimi

Artan Müşteri Memnuniyeti

Satış sürecinin ve saha operasyonlarının her adımında mobil kullanım kolaylığı sunan Logo Mobile Sales, satışın eksiksiz, verimli ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Böylece hem satış ekiplerinin başarısı hem de müşteri memnuniyeti artıyor. 

Hızlı ve kolay arayüz

Logo Mobile Sales çözümünün kullanıcı dostu arayüzü, saha ve satış ekiplerinin çözümü hızla tanımasını ve tüm fonksiyonları kolayca uygulayabilmesini sağlıyor. Bu arayüzdeki ekranlar sayesinde satış personeli, müşteriyle görüşme sırasında siparişleri hızlı ve kolayca girebiliyor, fatura kesebiliyor ve tahsilat işlemlerini yapabiliyor.

Barkod okuma sesli komut

Logo Mobile Sales sadece el terminallerine değil, cep telefonlarına ve tabletlere de indirilebiliyor. Böylece, mobil cihazların kamerası kullanılarak barkod okuma işlemleri bütün cihazlar üzerinden yapılabiliyor. Sesli komut özelliğiyle de müşteri veya malzeme araması kolayca yapılıp ilgili notlar cihaz üzerine alınabiliyor.

GPS ile konum bilgisi kaydı

Logo Mobile Sales’in GPS özelliği sayesinde saha ekiplerinin konum bilgisi anlık görüntülenebiliyor. Böylece işlem yapılan müşteri koordinatları, görüşme süreleri, duraklama süreleri net olarak ölçümlenebiliyor. Bu da hem yakıt gibi giderlerden maliyet tasarrufu sağlamaya hem de satış ekiplerinin verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor.

Bluetooth yazıcı  bağlantısı

Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Logo Mobile Sales ile dar ya da geniş fatura basımı yapılabiliyor. Çift yazıcı desteği ile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştiriliyor.

Kişiselleştirilmiş raporlar

Logo Mobile Sales’in Rapor Tasarım aracı, işletmenin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş raporlar hazırlanmasını sağlıyor. Bu raporlar anında hazırlanarak görüşme sırasında müşteriye de sunulabiliyor. Ayrıca işletmenin kendi ürünleri ve rakip ürünler hakkında bulunurluk, raftaki/stoktaki ürün miktarı ve fiyat bilgileri de Logo Mobile Sales üzerinden alınıp raporlanabiliyor.

Sahada tüm kontrol sizde

Logo kurumsal kaynak planlama çözümleriyle tam entegre çalışan Logo Mobile Sales, sahadaki satış süreçlerinin doğru verilere dayanmasını sağlayarak müşterilere sunulan hizmetin kalitesini artırıyor. Sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmeyi sağlayan çözüm, müşterilerin anlık taleplerine hızla karşılık verebilme imkanı sunuyor.

Özel fatura tasarımları

Logo Mobile Sales’in Fatura Tasarım aracı sayesinde, fatura, irsaliye tahsilat işlemleri ve hatta siparişler için yazdırılmaya hazır belge tasarımları işletmeye özel kriterlere göre tasarlanarak kişiselleştirilebiliyor. Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Logo Mobile Sales ile dar ya da geniş fatura basımı yapılabiliyor. Çift yazıcı desteği ile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştiriliyor. Böylece fatura teslimi için ayrı bir işlem yapmaya gerek kalmıyor.

Kabin ve dolap satışı

Müşteriye kabin, dolap veya stand verilerek yapılan satışlarda, bu donanımlar üzerinden yapılan satışlar barkodlar ile takip edilebiliyor. Böylece satış ve takip süreçleri hızlanıyor. Özelleştirilmiş raporlar sayesinde gerek işletmenin gerekse müşterinin talep ettiği raporlar kolayca oluşturulabiliyor.

Güçlü saha satış ekibi

Farklı marka ve modelde mobil cihazlarda kullanılabilen Logo Mobile Sales sayesinde, saha personeli sipariş, fatura ve tahsilat işlemlerini, müşteri ile görüşme anında gerçekleştirebiliyor. Böylece görüşmeler hemen satışa dönüşebiliyor. Sistemin entegre ve hızlı yapısı, sipariş formunun merkeze iletilmesi ve girişinin yapılması işlemlerini ortadan kaldırıyor. Satış temsilcisinin siparişi sisteme girmesiyle birlikte tüm işlemler anında gerçekleştirilip fatura oluşturulabiliyor.

Satışta verimlilik artışı

Saha satış faaliyeti yürüten işletmelerin sıcak ve soğuk satış süreçlerini merkezi olarak yönetebilmeleri ve saha ekiplerinin verimliliğini artırmaları, satış hedeflerine ulaşma açısından önemli rol oynuyor. İnovatif mobil teknolojilerle geliştirilen Logo Mobile Sales, satış süreçlerinin ve saha operasyonlarındaki her adımın eksiksiz, verimli ve hızlı tamamlanmasını sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı ve arayüzleriyle Logo Mobile Sales, işletmenizin rekabet gücünü artıran en önemli yardımcınız oluyor.