top of page

E-Flow sayesinde operasyonel hataları unutun verimliliğinizi artırın

E -Flow
İş Akış Yönetimi

Genel

Bakış

Dijital Dönüşüm, işletmelerin değişen iş yapış biçimlerine ayak uydurabilmeleri için kendilerini dijital teknolojiler kullanarak yenilemesidir. Dijital dönüşüm sadece yazılım ve donanım yatırımı yapılması anlamına gelmez. Müşteri ve pazar gereksinimlerini anlayıp dönüşümün kurum kültürü haline getirilmesidir.

Dijital dönüşüm hızlandırır

 Müşterilerinizin veya potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap verebilmeniz için dijital teknolojileri işletmenize adapte etmeniz gerekir. Kağıttan kurtulmak, tüm iş yapış biçimlerini ölçülebilir hale getirmek hem sizi hızlandırır hem de tasarruf etmenizi sağlar.

Logo Flow Destek Hattı | 0850 640 02 02
Logo Flow Destek Hattı | 0850 640 02 02

Kurumsal süreç yönetimi

BPM Dijital dönüşümün tam kalbindedir. Her işletmenin kendine ait iş yapış biçimi ve iş süreçleri vardır. BPM-Kurumsal Süreç Yönetimi Sistemleri var olan iş süreçlerinin dijitalleştirilerek onay mekanizmasına uyarak modellenmesidir.

Onay mekanizmaları

Kurum içindeki tüm departmanların yaptıkları işler ve işlettikleri onay mekanizmaları bulunmaktadır.  her iş ayrı ayrı dijitalleştirilip sonunda rapor haline gelebilir. Böylece her iş için harcanan süre, maliyetler, çalışanların verimleri gibi birçok veri elde edilip gerekirse modeller değiştirilebilir.

Sürükle

bırak

Bir no-code platformun en önemli özelliklerinden biri de kullanıcı dostu ara yüzlerdir. Fakat çoğu BPM uygulamasındaki bileşenlerde kodlama ihtiyacı duyarsınız. Size harika bir haberimiz var: E-Flow’da kod yazacağınız bir alan yok. E-Flow no-code platformunda sürükle bırak teknolojisi ile kolaylıkla ve hızlı bir şekilde süreçlerinizi tasarlayabilirsiniz.

No

code

Bir no-code uygulamada geliştirme yapıyorsanız aslında bunu kod ile yapıyorsunuz, sadece bu kodlar gizli olduğu için yazmak zorunda kalmıyorsunuz. Netoloji’nin geliştirmiş olduğu bileşenler sayesinde kodlama yapmanıza gerek kalmaz. Bileşenlerimiz arka planda ihtiyacınız olan kodlamayı kendisi yapacaktır. Siz sadece sürükleyin ve bırakın. Hepsi bu!

Türkiye'de ilk BPM platformu

e-Flow Türkiye’nin ilk No-Code BPM Platformudur.  Uygulamalarda kod yazma bilgisine gerek yoktur. Projeye başlamak için yazılımcı ihtiyacınız bulunmaz ve başlama ve bitirme süreleri çok hızlıdır. İhtiyaçlar değiştikçe kolaylıkla uyarlama yapılabilir. Şirketler çalışanlarını Citizen Designer (Vatandaş Tasarımcı) olarak dönüştürebilirler.

Vatandaş tasarımcılar

Citizien Designers – Vatandaş Tasarımcılar, yazılımcı olmayan çalışanların iş geliştirme ve proje uygulama yetkinliklerini kullanarak geliştirmeler yaparlar. Böylelikle kompleks yapılardan kullanımı kolay uygulamalara doğru geçiş kolaylaşır.

Tasarımlardan bazıları

Belge Onayı, Fatura ve E-Fatura Onayı, Satın Alma Talep Onayı, İzin Talebi, Satış Takibi, Üretim, Avans Talebi, İK Süreç Onayı, Masrafların Raporlanması, Takip Edilen İşlerin Raporlanması, Sipariş Onayı, Planlama Takibi

Anlık bildirimler alabilirsiniz

Firmalar, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu ara yüzler ile E-Flow’u rahat bir şekilde kullanabilirler. Süreçleriniz hakkında anlık, akıllı tasarlanmış bildirimler alabilirsiniz.

Verimlilik artışını görün

E-Flow kullanmaya başladıktan sonra işletmenizin verimlilik artışını gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte maliyetlerinizin düşüşünü ölçebilirsiniz. Süreç analizi yapabileceğiniz kendi kullanımınıza özel rapor ekranları oluşturabilirsiniz. Özet, anlık bilgi alınabilecek sayfa tasarımlarına erişebilirsiniz.

Hazır entegrasyonlar

Hazır entegrasyon bileşenleri ile Logo Tiger Enterprise, Tiger Wings, Tiger3 ERP  vb uygulamalara entegre olabilirsiniz.

Web ve mobil uyumlu

Tüm süreçlere anında erişim kolaylığını yaşayın. Birden fazla cihazdan verilere hızlıca erişebilir, web ve mobilin birlikte kullanım rahatlığından faydalanabilirsiniz.

bottom of page