top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

Logo GO 3 ile işlerinizi tek noktadan yönetin!

Güncelleme tarihi: 21 Kas 2022

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekiyor. Logo GO 3 tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek oluyor. Logo GO 3, kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen arayüzü ile istenen tüm bilgilere kolayca ulaşmayı sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor.


Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, iş süreçlerinizde daha etkili kontrol ve daha üstün verimlilik sunan Logo GO 3 KOBİ çözümü ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!


Stok, satış, muhasebe operasyonlarında yeni bir deneyim

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği Logo GO 3, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçlerini tek noktadan yönetmesini sağlıyor. Tam kapsamlı bir çözüm olan Logo GO 3, kullanıcı yorumlarına göre yenilenen arayüzüyle artık daha da kolay ve verimli uygulamalar sunuyor. Logo GO 3, estetik tasarımı ve entegrasyona uygun yapısıyla iş süreçlerinizde benzersiz bir deneyim sunuyor.


Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve kullanıcıların geri bildirimleriyle arayüzleri güncellenen Logo GO 3, iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetmenizi ve işletmenizin verimliliğini artırmanızı sağlıyor. Yeni arayüzüyle daha da kolay kullanım sunan Logo GO 3, rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app teknolojisi ile kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.
KOBİ’ler için tam kapsamlı çözüm


İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan Logo GO 3, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonları içeriyor. Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm süreçler tek noktadan, tutarlı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. Logo GO 3, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış birçok standart fonksiyonun yanı sıra, işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widget’larla da zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun Logo GO 3 paketini oluşturabiliyor.


Finansal verilerinizi doğru yorumlayın

Logo GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirerek tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. Logo GO 3, esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebiliyor. Banka kredi takip özelliği ile bankalardan alınan ticari krediler etkin bir şekilde izlenebiliyor; kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntülenebiliyor, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetilebiliyor.


Siparişten teslimata kadar tüm süreçlerde etkin yönetim

Tüm satış ve satın alma süreçleri Logo GO 3 ile çok daha kolay yönetilebiliyor. Siparişler sisteme girildikten sonra, irsaliye ve fatura döngüsü hızlıca tamamlanıyor ve sonrasında da siparişlerin durumu anlık olarak izlenebiliyor. Alınan sipariş miktarı stok miktarından fazla ise satın alma siparişi otomatik oluşturuluyor. Böylece tüm sipariş süreci üzerinde etkin bir kontrol sağlanıyor. Satış koşulları, her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlanabiliyor. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilirken, bu para birimleri için de farklı koşullar belirlenip sisteme girilebiliyor. Logo GO 3 ile ambar bazında da fiyat tanımlanabiliyor, oluşturulan fiyat listeleri toplu bir şekilde güncellenebiliyor. Satıcı bazında satış hedefleri belirlenip satış performans ölçümü yapılabiliyor. Logo GO 3 ile sadece sipariş ve satış değil, tüm satın alma süreçleri de kolaylıkla yönetilebiliyor. Sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar tüm aşamalar hızlı bir şekilde planlanıp fiyat, indirim ve ödeme koşullarının geçerlilik süreleri ve ilgili maliyetler yakından takip edilebiliyor.


Stok operasyonları denetim altında

KOBİ’ler Logo GO 3 ile stok durumunu anlık izleyerek stok seviyelerini rahatlıkla kontrol altına alabiliyor. Stok maliyetleri ise çok daha net ve şeffaf bir şekilde takip edilebiliyor. Logo GO 3 ayrıca stok kartlarını en ince detayına kadar görüntüleme, fotoğraf ekleme, birden fazla birim tanımlama imkânı sunuyor. Ürünlere sınırsız sayıda barkodun yanı sıra seri ve lot numarası da eklenebiliyor. Maliyetlendirme yöntemi sistem üzerinde seçilerek maliyet takibi yapılabiliyor.


Güncel yasal mevzuata tam uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO 3’ün güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Standart hesap planı otomatik oluşturulurken, hiyerarşik yapıdaki ana hesap ve alt hesaplar ihtiyaç duyulan şekilde tanımlanabiliyor. Diğer modüllerle tam entegre çalışan Muhasebe Modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde, belge tipine göre hazırlanmış kayıt şablonları ile muhasebeleştirilen belgeler ve fişler otomatik olarak oluşturuluyor. Logo GO 3’te yer alan e-Beyanname özelliği ile de, vergilendirme dönemlerinde beyan edilmesi gereken Form Ba-Bs, KDV, MUHSGK gibi genel beyannameleri hazırlamak mümkün oluyor. Ayrıca Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-Fatura çözümü ile faturalar dijital ortama taşınarak, ödeme ve tahsilat süreçlerinde hız ve verimlilik artışı elde edilmesi sağlanıyor. Logo e-Defter uygulaması, Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinin belirlenen standartlara uygun şekilde elektronik ortamda hazırlanarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolay ve hızlı bir şekilde gönderilmesine imkan tanıyor.


Hızlı ve esnek raporlama

Logo GO 3 içinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunun yanında raporlar tabloya alınabiliyor, gruplanabiliyor, ara toplamlar alınarak istenen hesaplamalar yapılabiliyor. Logo GO 3 hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı sağlanıyor.


Üstün teknoloji


Logo GO 3, KOBİ’lerin tüm operasyonlarını kolayca ve sorunsuzca yönetmelerini sağlarken, şirketlere ya da sektörlere özgü farklılıklardan kaynaklanan gereksinimleri de esnek yapısıyla karşılıyor. Logo GO 3 kullanan işletmeler, ihtiyaçlarına en uygun eklentilerden de yararlanarak kendileri için ideal paketi oluşturabiliyor.


Bir bütün olarak Logo çözüm ailesi

İş Akış Yönetimi, Depo Yönetim Sistemleri, Saha Satış Yönetimi, e-Çözümler, İş Analitiği, İnsan Kaynakları, Müşteri İlişkileri Yönetimi gibi farklı kategorilerdeki Logo çözümleriyle de entegre olarak çalışabilen Logo GO 3, bu entegrasyonlar sayesinde KOBİ’lerin iş verimliliğini daha da artırıyor. Logo çözümlerinin yanı sıra Logo Çözüm Ortakları’nın işletmelere ve sektöre özel geliştirdiği hızlı ve ekonomik uygulamalar da sisteme entegre edilerek fonksiyonlar daha da zenginleştirilebiliyor.


App-in-App teknolojisi ile iş uygulamanızı zenginleştirin

Logo GO 3 kullanan işletmelerin tüm beklentilerini karşılamak için sunulan widget ve app’ler, Logo’nun “geliştirilebilir ürünler” anlayışını desteklemeye devam ediyor. Logo GO 3 çözümünün yeni arayüzünde bu widget ve app’lerin kullanımını daha da kolaylaştıracak tasarım özellikleri de sunuluyor. İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda Logo ve iş ortakları tarafından geliştirilerek ürün içinde hazır gelen widget’lar veya satın alınan app’ler masaüstüne kolayca eklenip tek tuşla ulaşılabilir hale getiriliyor.


Kullanıcı dostu tasarım


Arayüz tasarımlarında belirleyici unsur, kullanıcı deneyimidir. Teknoloji ile kullanıcının buluşma noktası olan arayüzler ne kadar konforlu olursa, kullanıcı deneyimi de o kadar iyileşecek, kullanılan çözümlerin benimsenme oranı artacaktır. Logo GO 3 için geliştirilen yeni arayüzlerin temelinde işte bu gerçek yatıyor.


Görselliği zenginleştirilmiş tasarım

Logo GO 3 çözümünün yeni arayüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve boyutları yeniden düzenlenerek görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay bir tasarım uygulandı. Arka plan istendiği anda kolayca değiştirilebilirken, yazı rengi de seçilen arka plana göre otomatik olarak değişiyor. Böylece her zeminde en uygun görsel konfor sunuluyor.


Masaüstünüz tam istediğiniz gibi

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO 3’ün bir önceki sürümünde ekran ortasında yer alan “Yeni Masaüstü Ekleme” özelliği artık sol çubuğa taşındı. Böylece ana ekran sadece sık kullanılan fonksiyonlara ayrılabiliyor; istendiği anda bu fonksiyonlara yenileri kolayca eklenebiliyor. Masaüstüne alınan fonksiyonlar, sürükle-bırak yöntemiyle klasör mantığında gruplanabiliyor; bu sayede birbiriyle ilişkili fonksiyonlar bir arada tutularak masaüstünün daha düzenli olması sağlanıyor. Kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu ve verimlilik sağlayan bu yapı, işverimliliğinizi artırırken estetik tasarımıyla da gözünüze hitap ediyor.


Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkânı sunan Logo GO 3, oluşturulan kısayol komutlarında değişiklik yapma olanağı sağlıyor. Kısacası, masaüstünüzde ihtiyaç duyduğunuz her özellik, Logo GO 3’te bir araya getiriliyor.


Açık pencereler arasında kaybolmaya son

Çok sayıda pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar açısından en büyük ihtiyaç, doğru pencereyi hızla fark ederek doğru sayfayı açmak. İşte bu nedenle, Logo GO 3 çözümünün yeni arayüzünde, açık pencerelerin tamamı ekranın alt kısmında, kolayca takip edilebilecek ikonlarla sunuluyor.


Erişim ağacı yeniden anasayfada

Logo GO 3’ün yeni arayüzü, daha önceki versiyonlarda kullanıcıların aşina oldukları bir özelliği de geri getiriyor: Erişim Ağacı. Böylece tüm fonksiyonları tek noktadan görebilmek mümkün oluyor; menüdeki herhangi bir fonksiyon tek tıklamayla kısayol olarak masaüstüne eklenebiliyor. Erişim ağacındaki Mega Menü alanı ise tam ekran modunda kullanıldığında çözümdeki bütün menüler ve alt menüler tek ekranda görülebiliyor.


Kolay erişilebilir formlar

Logo GO 3 içerisinde yer alan formlara sihirbaz yardımıyla kolayca ulaşılabiliyor, stok ve cari listesi üzerinden sipariş, irsaliye, fatura işlemleri tek tuşla yapılabiliyor. Ayrıca cari listesi üzerinden kasa, banka ve çek senet işlemleri de kolaylıkla yapılabiliyor.


Geliştirilmiş arama özellikleriyle tüm işlemlere hızlı erişim

Her ne kadar istenen fonksiyonlar erişim ağacı üzerinden kolayca bulunabilse de “arama” butonunun daha görünür bir şekilde masaüstüne alınmasıyla, Logo GO 3’te aradığınızı bulmak artık eskisinden de kolay. Tüm modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine masaüstündeki arama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor. Aynı şekilde erişim ağacı ve Mega Menü’deki arama seçenekleri ile de uygulama içerisinde hızlı ve kolayca arama yapılabiliyor.


Dış bağlantılara doğrudan erişim

Logo GO 3 çözümünü kullanırken, farklı bir kaynaktaki bir tabloya, dokümana, uygulamaya, klasöre ya da web sitesine ihtiyacınız olduğunda, sistemden çıkmanıza artık hiç gerek yok. Sık kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi Windows programlarının yanı sıra herhangi bir dış bağlantının kısayolu da masaüstüne eklenebiliyor ve tüm uygulamalara program içerisinden hızla ulaşılabiliyor.

 


 

35 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page