top of page
Logo e-Devlet Çözümleri

e-DEVLET
ÇÖZÜMLERİ

Kamu kurumları ile bireyler arasındaki etkileşim (iş süreçleri) geleneksel olarak ilgili birimlerle yüz yüze görüşerek dilekçe yazma, form doldurma, birimler arasında evrak dolaştırma gibi etkinlikleri içerirken, e-devlet yapılanmasında bu işlemler büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile başlatılan e-Dönüşüm süreci ve getirilen zorunluluk kapsamlarıyla elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu her geçen gün daha önemli hale geliyor.

Türkiye uygulama yazılımlarının öncüsü Logo güvencesi ve Ema Bilgisayar farkı ile  e-Dönüşüm sürecinize rehberlik ediyoruz.  GİB onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor ve firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sizlere sunuyoruz.

 

Logo çözümleriyle doğrudan bağlantılı, Logo harici ERP yazılımlarıyla tam entegrasyon, birden fazla şirket ve maliyet merkezi ile çalışma, güvenli veri iletişimi, hız ve tasarruf, yaygın iş ortağı ağı ve kesintisiz destek sağlar. Ayrıca maliyet avantajı sağlarken, operasyonel yükünüzü azaltırsınız. Kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb. Belgelerinizi (Fatura, İrsaliye …) daha hızlı hazırlayabilirsiniz.

 

Böylece, personel zamanından da tasarruf edersiniz. Müşterileriniz faturalarınızı anında görebilir, faturanız hiçbir zaman kaybetmezsiniz. Tahsilatlarınızı hızlandırırsınız. İstediğiniz zaman eski fatura ve belgelerinize çok rahat ulaşabilirsiniz. Dosyaların arasında kaybolmazsınız. Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir. Ayrıca, fatura, irsaliye saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulursunuz. Müşteri ve satıcılarla mutabakat yapmanız kolaylaşır. E-belgeler ile kağıt tüketimini azaltırsınız; çevrecidir.

 

Ema Bilgisayar, e-Fatura, e-Arşive-Defter, e-İrsaliye ve e-Ekstre çözümleriyle finansal süreçleri güvenli, pratik ve ekonomik bir şekilde dijital dünyaya taşıyor.

Logo e-Devlet Çözümleri

e-BELGELERIN AVANTAJLARI

Logo e-Devlet Çözümleri

Kategori Ürünleri

This is a paragraph area where you can add your own text. Just click “Edit Text” or double click here to add your own content and make changes to the font. It's a great place to tell a story about your business and let users know more about you.

bottom of page