top of page

Logo e Fatura ile  faturalarınızı dijital ortama güvenle taşıyın 

LOGO
e Fatura

Genel

Bakış

Gelir İdaresi Başkanlığı'nca belirlenen standartlara uygun şekilde geliştirilen Logo e-Fatura çözümleri ile faturalarınızın dolaşımını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. e-Fatura çözümüne Logo güvencesi ve Ema tecrübesi ile kavuşabilirsiniz.

e-Fatura 

Nedir?

Önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısıdır.

Logo e Fatura  Destek Hattı | 0850 640 02 02
Logo e Fatura  Destek Hattı | 0850 640 02 02

Yüksek hız düşük maliyet

e-Fatura çözümleriyle faturalarını dijital ortama taşıyan işletmeler ödeme ve tahsilat süreçlerinde hız ve verimlilik artışı elde ediyor. Ayrıca kağıt faturaların basımı, gönderimi ve saklanması gibi işlemlerden kaynaklanan maliyetler de ortadan kalkıyor. 

Çevre dostu fatura süreçleri

e-Fatura çözümleri, kağıt kullanımının sona ermesiyle sağlanan maliyet avantajına ek olarak çevre dostu bir uygulama da sunuyor. Faturaların elektronik ortama geçmesiyle birlikte işletmelerde kâğıt kullanımı azaltılıyor ve ağaçlarıın kesilmesi önleniyor. 

Hızlı uygulama güvenli kullanım

e-Fatura çözümleri, fatura ve muhasebe süreçlerine önemli ölçüde hız kazandırmanın yanı sıra, elektronik ortamda kesilmiş ve arşivlenmiş faturalara da kolayca ulaşma imkanı veriyor. 

Sınırsız yetkilendirme

e-Fatura çözümlerinde sınırsız sayıda kullanıcıya yetkilendirme yapılabiliyor. Böylece, her kullanıcıya yetkisi dahilinde erişim imkanı veriliyor.  

Kolay entegrasyon

e-Fatura uygulaması, standartlara uygun entegrasyon sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı'nın sistemine entegre oluyor ve böylece e-faturaların alım ve iletim işlemleri otomatize ediliyor.

e-Logo Özel Entegratörlük

e-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti alan firmalar e-Faturalarının onay sürecini web üzerinden yönetir. e-Logo Özel Entegratörlük Hizmeti, Türk Telekom altyapısı kullanılarak sunulmakta olup günlük 130.000.000 adet fatura işleme kapasitesine sahiptir.

Kusursuz Destek

e-Fatura uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

Uyumlu Logo Çözümleri

Hemen Satınalın