LOGO
DocPlace

Genel

Bakış

DocPlace Doküman Yönetimi Sistemi, sektörden bağımsız olarak tüm işletmelere etkili bir doküman yönetimi çözümü sunuyor. 

Kolay doküman yönetimi

DocPlace Doküman Yönetim Sistemi ile işletmeler tüm evraklarını güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanı ihtiyacını ortadan kaldırabiliyor.

Bilgisayarda yazma
yazarak

Basit ve sade süreç yönetimi

Kullanıcılar, bulundukları yerden bağımsız olarak arşive kolayca erişebiliyor ve aradığı dokümanları hızlı ve son derece kolay bir şekilde bulabiliyor. 

Kurumsal

Hafıza

Dokümanların sisteme girişleri hızlı bir şekilde yapılabiliyor. DocPlace Doküman Yönetim Sistemi ile geçmiş döneme ait tüm evrak ve belgeler güvenle saklanabiliyor, bu sayede kurumsal hafızanın oluşması ve korunması sağlanabiliyor. 

Kolay

erişim

DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nin arşive lokasyondan bağımsız erişim sunma özelliği sayesinde dokümanlara istenen yerden erişilebiliyor.  

Gelişmiş güvenlik

DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nin sunduğu yetkilendirme özelliği ile kişiye özel yetkilendirme yapılarak gerekli dokümanlara 

sadece ilgili kişilerin 

erişimi sağlanabiliyor. 

Tarih bazlı görev takibi

DocPlace Doküman Yönetim Sistemi, teminat mektupları ve sözleşmeler gibi tarihin önemli olduğu dokümanlar için zaman hatırlatması yaparak iş takibini kolaylaştırıyor.  

Geri

bildirim

DocPlace Doküman Yönetim Sistemi’nde dokümanlar üzerinde yapılan değişikliklerin ilgili yetkililere anında bildirilmesi iş sürekliliğine yardımcı oluyor. 

Dokuman versiyon kontrol

DocPlace içerisindeki versiyon kontrol sistemi sayesinde dokümanların giriş ve çıkışları kontrol edilebiliyor. Bu kontroller sırasında dokümanlar üzerindeki değişikliklerin, güncellemelerin ve hatta silinmelerin tespiti yapılabilir.  

Kayıt

tarihçesi

DocPlace, hem kayıtların değişimi hem de belgelere kimlerin baktığı konusunda kayıt ve tarihçe tutarak takip süreçlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. 

Log

raporlama

Raporlama bölümünde hangi belgeye kimin ne zaman eriştiği ve yaptığı işlem türü gibi bilgiler görüntülenebiliyor.  

Anlık

bildirim

Dokümanlar sisteme bir kez aktarıldıktan sonra istenilen kişilerle kolayca paylaşılabiliyor. Kullanıcılar bir belge üzerinde yaptıkları değişikliği ilgili diğer personellerin de görmesini istediğinde yaptıkları değişikliği içeren bir e-postayı hedef alıcılara anında gönderebiliyor.  

Metin

arama

DocPlace, son derece güçlü bir Full Text (Tam Metin) arama motoru sunuyor. İstenen kriterlere göre aranan dokümanı rahatça bulmayı sağlıyor. Tüm evraklar içerisinde başlık ve içeriklere göre arama yapılabiliyor, bu aramaların sonucu çok hızlı bir şekilde listelenebiliyor.