top of page

Logo e Defter ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir artık dijital ortamda 

LOGO
e-Defter

Güvenilir Çözüm

Logo e-Defter çözümü, değişen mevzuatlara göre güncellenen ve Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarıyla uyumlu yapısı, işlemlerinizi yasalarla uyumlu ve güvenli bir şekilde yürütmenizi sağlar.

ERP Çözümleri ile Uyumlu

Logo e-Defter uygulaması, sadece Logo ERP çözümlerini kullanan şirketlerin değil, Logo kullanıcısı olmayan şirketlerin ihtiyaçlarına da çözüm sunar.

Logo e Defter  Destek Hattı | 0850 640 02 02
Logo e Defter  Destek Hattı | 0850 640 02 02

Azalan Maliyetler

e-Defter uygulamasıyla kağıt, arşivleme, kartuş ve baskı masraflarından tasarruf elde eder; işgücü, zaman ve onay maliyetleri gibi operasyonel maliyetlerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Denetimde Hız ve Kolaylık

Logo e-Defter, tüm e-kayıtlarınızı geleceğe güvenle taşımanızı sağlar ve  denetim süreçlerinde işinizi kolaylaştırır. Uzaktan erişim avantajı ile e-Defter, işinizi zaman ve yer bağımsız olmaksızın yönetmenizi sağlar.

Mekandan Bağımsız

e-Defter uygulamasına her an ve her yerden erişim sağlanması sayesinde tüm defter işlemleri kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Yasal Mevzuata Uyum

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın standartlarına uyumlu şekilde geliştirilen e-Defter, değişen mevzuata göre düzenli olarak güncellenerek sürekli uyumluluk sağlıyor.

Güvenli

Kayıtlar

e-Defter ile kayıtların dijital ortamda tutulması, bu kayıtların güvenliğini de sağlıyor. 

Kolay Raporlama

Uluslararası standartlardaki XBRL teknolojisini kullanan e-Defter, bu sayede raporlama işlemlerini önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Kusursuz Destek

e-Defter uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize ve çözüme anında ulaşın.

Uyumlu Logo Çözümleri

Hemen Satınalın