top of page

Banka hesap hareketlerini Logo ERP'ye kolayca aktarın 

LOGO
e-Ekstre

Güvenilir Çözüm

Uluslararası MT940 formatındaki tüm banka hesap hareketlerini ERP sistemine aktarmayı sağlayan e-Ekstre ile hesap hareketleri tek tuşla muhasebeleştirilebiliyor.

Zaman ve işgücü tasarrufu

MT940 uluslararası elektronik hesap ekstre formatında oluşturulan hesap hareketi dökümlerinin e-Ekstre ile doğrudan ERP'ye aktarılması sayesinde ciddi ölçüde zaman ve iş gücü tasarrufu elde ediliyor.  

Logo Muhasebe  Destek Hattı | 0850 640 02 02
Logo Muhasebe  Destek Hattı | 0850 640 02 02

Operasyonel Verimlilik

Herhangi bir kısıtlama olmadan, tüm bankalardaki hesap hareketlerinin ERP'ye kolayca ve hatasız şekilde aktarılması sayesinde, e-Ekstre ile operasyonel süreçler daha etkin yönetilebiliyor.

Tüm Bankalarla Uyumlu

e-Ekstre çözümü, banka kısıtı olmadan tüm bankalara ait MT940 formatındaki hesap ekstrelerini Logo ERP  sistemine aktararak, muhasebeleştirmeyi sağlıyor.

Tam entegre yapı

Logo j-Platform, Logo Tiger ERP, Logo Netsis ERP ve Logo GO 3 ERP çözümleriyle tam entegre çalışan e-Ekstre sayesinde, banka işlemleri başka bir ekran açmaya gerek kalmadan ERP sistemine kaydediliyor.

Kolay

kullanım

e-Ekstre ile banka işlemleri tek tek ya da toplu olarak seçilebiliyor, hesap hareketleri tek ekranda incelenebiliyor ve bilgiler kolaylıkla güncellenebiliyor.

Esnek çalışma yapısı

e-Ekstre üzerinde istenen her işlem farklı bir fiş türünde kaydedilebiliyor. Böylece her işlem türü için ayrı muhasebe kodu belirlenerek iş süreçlerinde esneklik ve kolaylık sağlanıyor.

Nasıl

çalışır?

Bir FTP adresinden ya da belirlenen bir klasörden tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine alabileceğiniz MT940 formatındaki hesap ekstreleri, banka kısıtı olmaksızın Banka İşlem Fişi, Havale/EFT fişi gibi uygun fiş türlerinde ERP sistemine kaydedilebilir.

Nasıl

başlanır?

Uygulamadan yararlanmaya başlamak için uygun bir ERP sürümü kullanmanız, e-Ekstre (MT940) ve herhangi bir aktivasyon bedeli ödemeden kontör paketi satın almanız yeterlidir.

Uyumlu Logo Çözümleri

bottom of page