top of page

LOGO ERP ürünleri ile şirket ihtiyaçlarına göre yazılım uyarlama, geliştirme ve danışmanlık yapan En İyi Logo destek hizmeti sunan bir proje şirketidir.

Logo Mind Insight ile verilerinizden anlamlı bilgiler üretin

Güncelleme tarihi: 13 Ara 2022

Verilerinizi değere dönüştürün..!

Logo’nun inovatif teknolojileri ile Qlik altyapısını bir araya getiren Logo Mind Insight İş Analitiği Çözümü, veri analizi ve görseIIeştirme uygulamalarına yeni bir boyut kazandırıyor. Self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak herkesin kullanımına akan Logo Mind Insight, benzersiz görseIIeştirme özellikleriyle de verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor. İşletmeniz, Logo Mind Insight ile bugünü daha net analiz ederek geleceğe daha güvenle bakıyor.


Benzeri görülmemiş miktarda verinin üretildiği bir dünyada yaşıyoruz. Bu veriler, işletmeler için hem tüketici davranışlarını anlamak hem de genel anlamda kurumsal performansı değerlendirmek açısından büyük önem taşıyor. Fakat tek başlarına bir anlam ifade etmeyen bu verileri değerli bilgilere dönüştürmek için iş analitiği çözümlerinden yararlanmak gerekiyor. Her ölçekten işletmenin IT ihtiyaçlarına yanıt veren kapsamlı ürün portföyüyle Logo, iş analitiğinde de Qlik altyapısıyla desteklenen Logo Mind Insight ile işletmelerin topladığı tüm verilerin görselleştirilerek analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanılabilen Logo Mind Insight ile verileri anlamlı bilgilere dönüştüren işletmeler, geleceği daha güvenle planlayabiliyor.
Logo Insight işletmenize neler kazandırır?


Verilerinizin kolayca anlamlı bilgilere dönüştürülebilmesini
Veri entegrasyonu ve merkezi yönetim
Self servis görselleştirme ve analiz
Kullanımı kolay ara yüz

Tüm analiz ihtiyaçlarınız için tek çözüm


Verilerinizi derinlemesine analiz etmek, yerleşik ve mobil ortamlardan veri paylaşımı sağlamak doğru ve güvenilir kurumsal bilgi yönetimi hizmeti sunmak üzere tasarlanan Logo Mind Insight iş analitiği çözümü, self servis veri keşfini yeni boyuta taşıyor. Böylece işletmeler daha doğru bilgiler ve hızlı etki-tepki yeteneği sayesinde daha büyük bir esneklik kazanıyor. Sadece veri görselleştirme özelliği sunan çözümlerin aksine, Logo Mind Insight veri ve kullanıcı yönetiminden, veri güvenliğinden ve ölçeklenebilirlikten ödün vermeden, pek çok farklı analitik hizmetini tek paket içinde sunuyor.


Geleceği doğru planlamak için verilerin gücünden yararlanın!


Veri keşfinde sınır tanımayın


Analiz ve raporlamada kullanılacak verilerin boyutu ne kadar büyük olursa olsun, veri keşfi ve seçimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Logo Mind Insight kullanıcıları herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan, sistem üzerinden kolayca arama yapabiliyor, istedikleri kriterleri belirleyerek sorulara hızlı cevap alabiliyor. Logo Mind Insight'ın Global Smart Search özelliği, anahtar kelimelerin tüm veri setinde aranmasıyla bulguların ve ilişkilerin kolayca ortaya çıkarılmasını sağlıyor.


Akıllı görselleştirme

Mevcut verilerin görselleştirilmesi, raporlamanın en kritik adımını oluşturuyor. Gerek kullanıcı dostu grafikleri gerekse gelişmiş analitik yetenekleriyle, Logo Mind Insight yenilikçi teknolojileri kullanarak verilere anlam katıyor. Logo Mind Insight ile üretilen veri bazlı bilgiler ve görseller, ekran boyutuna göre otomatik olarak uyarlanan hassas tasarım (Responsive Design) özelliği sayesinde farklı cihaz ve ekranlarda kullanılabiliyor. Logo Mind Insight farklı veri kaynaklarından gelen tüm verileri titizlikle ele alıp gözden kaçabilecek bulguları ortaya çıkarıyor ve görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor.


Aradığınızı kolayca bulup görsel grafiklere dönüştürmek için Logo Mind Insight!

Etkili bilgi paylaşımı


Aynı proje üzerinde çalışan ekip üyeleri ya da farklı proje ekipleri Logo Mind Insight üzerinden bilgi alışverişi yaparak işletmenin genel faydasını gözeten kararlara imza atabiliyor. Logo Mind Insight üzerinde oluşan merkezi bilgi havuzu, farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak önemli analizlerin sonuçlarının hızlı bir şekilde alınmasına veya diğer ekiplerle paylaşılmasına olanak sunuyor.


Her Analiz için ayrı senaryo


Verilerden sadece görselleştirme ve analiz yoluyla yararlanmak, bazı sektörler ve işletmeler için yeterli olmuyor. Elde edilen analiz sonuçlarının senaryolara dönüştürülmesi ve somut olasılıklar şeklinde özellikle üst yönetime sunulması gerekiyor. Logo Mind Insight'ın Interactive Data Storytelling özelliği, sonuçları senaryolara halinde ele alarak hikayeleştirmeyi sağlıyor. Böylece genel tablo çok daha net görülüyor ve karar süreçleri daha sağlıklı bir şekilde yönetilebiliyor.


Veri bazlı senaryolarla geleceği bugünden görün!

Analizlere her an her yerden erişim

Logo Mind Insight, yerleşik sistemlerle sınırlı kalmadan, web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanım sayesinde tüm analitik yeteneklere mobilite kazandırıyor. Veri keşfi, inceleme, görselleştirme, raporlama, iş birliği gibi tüm özelliklere, birleştirilmiş HTML5 istemci sayesinde her türlü cihaz üzerinden erişilebiliyor.


Diğer taraftan Qlik Sence Mobile uygulamasıyla da Logo Mind Insight sunucusuna kolaylıkla bağlanarak işlem yapmak mümkün oluyor. Bu mobil uygulama sayesinde, sistem yöneticisinin yetki verdiği tüm Logo Mind Insight uygulamaları mobil cihaz üzerinden de görüntülenip indirilebiliyor.İş analitiğinde kendinizi zaman ve mekan ile sınırlamayın!


Logo Mind Insight işletmenize neler kazandırır?


Senaryo oluşturma ve hikayeleştirme özelliği
Güçlü analiz altyapısı
İhtiyaca göre şekillendirilebilen esnek tasarım imkanı
Mobil Kullanım

Kullanıcı dostu tasarım


Ara yüz tasarımlarında belirleyici unsur, kullanıcı deneyimidir. Teknoloji ile kullanıcının buluşma noktası olan ara yüzler ne kadar konforlu olursa, kullanıcı deneyimi de o kadar iyileşecek, kullanılan çözümlerin benimsenme oranı artacaktır. Logo Mind Insight ara yüzü de

bu gerçekten yola çıkıyor.


Logo Mind Insight'ın kullanım kolaylığının yanı sıra, kullanıcıların kendi raporlarını kolayca tasarlayabilmeleri de bu çözümü benzerlerinden ayıran bir özellik oluyor. Merkezi bir yapıda yönetilen tüm veriler; karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan sürükle-bırak yöntemi ile kolayca yerleştirilip hesaplamalarla ve görsellerle zenginleştirilebiliyor. Farklı kaynaklardan gelen veriler, kod yazmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde yüklenip birleştirilebiliyor.


Kullanımı kolay sistem, hazırlanması kolay raporlar!